Emri/ “Tempulli”, arrestohet 26-vjeçari i shpallur në kërkim

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Emri/ “Tempulli”, arrestohet 26-vjeçari i shpallur në kërkim

“Tempulli” ka prangosur një tjetër person në Elbasan. 26-vjeçari, Erijon Kullolli, është arrestuar, pasi në kuadër të operacionit mbarëkombëtarë antidrogë rezulton i shpallur në kërkim.  Ai akuzohet për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

 

Deri në këto momente janë arrestuar 10 persona në Elbasan, në kuadër të këtij operacioni. Policia goditi 23 grupe kriminale në të gjithë vendin, të cilët ishin të përfshirë në shit-blerje lënde narkotike.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy