Flamur Noka bëhet Sekretar i Përgjithshëm i PD; mund thellë Ristanin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Flamur Noka bëhet Sekretar i Përgjithshëm i PD; mund thellë Ristanin

Flamur Noka do te jete Sekretari i Pergjithshem i Partise Demokratike!

Ai fitoi bindshem garen me Arben Ristanin ne zgjedhjet e zhvilluara kete te premte.

157 anetare te Keshillit Kombetar votuan per Flamur Noken, ndersa 54 vota shkuan per Arben Ristanin.

Noka eshte pjese e gardes se vjeter ne PD dhe nje nga emrat me besnike te liderit Sali

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy