FOTO- “Non grata, mos i votoni”/ Digjet posteri që PS ka vendosur në Rrugën e Kombit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO- “Non grata, mos i votoni”/ Digjet posteri që PS ka vendosur në Rrugën e Kombit

Fushata e Partisë Socialiste për zgjedhjet vendore të 14 majit këtë vit është folusuar më së tepërmi tek Sali Berisha, Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi, më tepër sesa tek kandidatët për kryebashkiakë.

 

“Kurrë më mbrapa, vetëm përpara” është slogani i mazhorancës, ndërsa në akset kryesore të rrugëve janë vendosur banderola të Berishës, Metës dhe Kryemadhit, ku shkruhet se janë non grata dhe se nuk duhet të votohen.

 

Advertisement

Një e tillë është vendosur edhe në Rrugën e Kombit, në hyrje të rrugës së Rrëshenit, e cila është djegur nga persona të paidentifikuar.

 

Në fotot e siguruara nga Vizion Plus, shihet që banderola është e djegur, ndërsa momentalisht vijon të qëndrojë po ashtu në aksin rrugor.

 

Advertisement

 

 

Advertisement

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy