FOTO+VIDEO- Aksident në aksin Lushnje-Fier/ Përplasen dy makina, policia dhe ambulanca në vendngjarje

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO+VIDEO- Aksident në aksin Lushnje-Fier/ Përplasen dy makina, policia dhe ambulanca në vendngjarje

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të mërkure, pranë vendit të quajtur “Pushimi i shoferit” në aksin Lushnje-Fier.

 

Paraprakisht mësohet se janë përplasur dy mjete, ndërsa deri tani nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

 

Advertisement

Policia dhe ambulanca sapo kanë mbërritur në vendngjarje.

 

Për shkak të aksidentit, është krijuar radhë kilometrike me makina.

 

Advertisement

 

 

 

Advertisement

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy