Gazment Bardhi publikon videon: Berisha-Rama-Meta janë bashkë për të mbajtur Shqipërinë peng!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gazment Bardhi publikon videon: Berisha-Rama-Meta janë bashkë për të mbajtur Shqipërinë peng!

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar një video teksa akuzon ish-kryeministrin Berisha, presidentin Ilir Meta dhe kryeministrin Edi Ramen.

Sipas Bardhit, njëri kordinon sulmin mbi PD, tjetri financon foltoren, tjetri zbaton skenarin për shkatërrimin e PD.

Advertisement

“Njëri kordinon sulmin mbi PD, tjetri financon foltoren, tjetri zbaton skenarin për shkatërrimin e PD. Të tre kanë të njëjtin hall, të tre duan ta mbajnë Shqipërinë peng. Kushdo e ka të qartë se ata janë bashkë, se në Shqipëri ka vetëm një opozitë, që është PD. Zgjidh Ramën dhe merr Berishën dhe Meten. Zgjidh Berishën e Meten dhe merr Ramën.”– shkruan ai.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy