Gjendet i pajetë në rrugë 54-vjeçari nga Shijaku

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjendet i pajetë në rrugë 54-vjeçari nga Shijaku

Një 54-vjeçar është gjetur i pajetë në Shijak pasditen e sotme.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në lagjen “Shilore” Shijak.

Në njoftimin zyrtar thuhet se “është gjetur në rrugë, pa shenja jete shtetasi F. Ç., 54 vjeç.”

Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shijak/Informacion paraprak

Rreth orës 16:10 në lagjen “Shilore” Shijak, është gjetur në rrugë, pa shenja jete shtetasi F. Ç., 54 vjeç. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes“, njofton policia/vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy