Gjiknuri shpall fitoren e PS: Elbasani e bani ndryshimin! E la pas të shkuarën! Vazhdoi përpara drejt të ardhmes”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjiknuri shpall fitoren e PS: Elbasani e bani ndryshimin! E la pas të shkuarën! Vazhdoi përpara drejt të ardhmes”

Sekretari i Përgjithshëm i PS ka shpallur fitoren në Bashkinë e Elbasanit.

 

Përmes një postimi në rrjete sociale, numri dy I socialistëve nënvizon se Elbasani e la pas të shkuarën dhe vazhdoi përpara drejt së ardhmes.

 

Advertisement

“Elbasani e bani ndryshimin! 😀E la pas të shkuarën! Vazhdoi përpara drejt të ardhmes”, shprehet Gjiknuri.

 

Gledian Llatja i Partise Socialiste do te marre nje mandat te dyte, pasi numerimi elektronik ka konfirmuar nje diference te madhe kundrejt kandidatit te opozites Luciano Boci.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy