Gruaja hidhet nga kati i pestë i banesës në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gruaja hidhet nga kati i pestë i banesës në Tiranë

Një grua 45-vjeçe është vetëhedhur nga kati i pestë i banesës në Tiranë.

 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:25 minuta, ndërsa policia bën me dije se gruaja për shkak të dëmtimeve të marra ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Advertisement

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 14.09.2023, rreth orës 19:25, në rrugën “Muhamet Gjollesha”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i banesës së saj shtetasja S. Xh., 45 vjeçe, e cila si pasojë është dëmtuar, dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

 

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy