Kapet i riu me pistoletë/ Denis Franja lëvizte i armatosur në rrugët e Tiranës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kapet i riu me pistoletë/ Denis Franja lëvizte i armatosur në rrugët e Tiranës

Policia e Tiranës ka arrestuar një 42-vjeçar, pasi u kap me armë zjarri me vete. Në pranga ka rënë Denis Franja.

 

Agjentët kanë proceduar në gjendje të lirë edhe shokun e tij, pasi dyshohet se ai kishte dijeni, por nuk e kishte raportuar.

 

Advertisement

Operacioni ‘Ndjekja’ është finalizuar nga komisariati nr.6, ku efektivët janë vënë në ndjekje të mjetit, ku po udhëtonin këta dy persona.

 

Në rrugën e Kavajës, pasi kanë kontrolluar makinën, policia gjeti pistoletën dhe municione luftarake.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy