Kleoniki Delijorgji praktikon seksin spiritual në Jonida’s room/ Çfarë do ndodhë sonte në emision? (VIDEO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

E ftuar në emisionin Jonida’s room në Vizion Plus, modelja dhe këngëtarja Kleoniki Delijorgji shfaqet krah Jonida Maliqit duke i mësuar disa teknika të seksit spiritual sikurse e quan vetë ajo. Nga video backstage e publikuar nga Jonida Maliqi, Kleoniki Delijorgji e cilëson veten një tantrica misioni I së cilës është të mësojë seksin spiritual mes çifteve.

“Unë jam edhe një tantrica. Që do të thotë se unë di disa gjëra për të bërë seks jo si gjithë njerëzit, por një lloj seksi spiritual. Të merrni energjitë, t’I çoni sipër që të shëroni njëri-tjetrin”, dëgjohet të thotë Kleoniki.

Advertisement

Për Jonida Maliqin kjo ka qenë një situatë tejet e sikletshme pasi dëgjohet t’i lutet stafit të mos e transmetojë këtë pjesë por ta vendosin në pjesën e prapaskenave të programit.

Nga video e publikuar në instagram kuptojmë që sonte në orën 19:35 do të mësojmë gjithashtu kush është dërguesi misterioz I një dhuratë në prag Shën Valentini për Jonida Maliqin si dhe çiftin Jonida Vokshi dhe Bensik Krapi.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy