Konsumoi fotoksinë/ Humb jetën 18-vjeçarja në Koplik

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Konsumoi fotoksinë/ Humb jetën 18-vjeçarja në Koplik

Një 18-vjeçare nga Kopliku i ka dhënë fund jetës, pasditen e kësaj të enjteje. Policia thotë se reja dyshohet se ka konsumuar fostoksinë dhe për pasojë ka humbur jetën.

 

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Advertisement

Mesditën e sotme, shtetasja 18 vjeçe, banuese në Koplik, dyshohet se ka pirë fostoksinë, e cila u dërgua menjëherë në spital për ndihmë mjeksore, por rreth orës 17:00, ka humbur jetën.

 

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të kësaj ngjarjeje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy