Kush është ‘arkitekti’ i inceneratorëve?/ Shehaj: Nuk kam frikë por nuk e them, është premtim…

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kush është ‘arkitekti’ i inceneratorëve?/ Shehaj: Nuk kam frikë por nuk e them, është premtim…

Kordiantorja e luftës kundër krimit dhe korrupsionit në Partnë e Lirisë, Briseida Shehaj ka nguruar për të zbuluar kush është krijuesi i skemës së inceneratorëve.

E pyetur nga moderatorja e ‘Quo Vadis’, Pranvera Borakaj, Shehaj shprehet se di gjithçka por nuk do të flasë edhe pse nuk ka frikë.

Advertisement

Shehaj u shoreh se Partia e saj dhe kolegët do të nxjerrin gjithçka dinë për këtë çështje pasi është një poremtim ndaj qytetarëve.

Pranvera Borakaj: E keni zbuluar kush është arktiekti I skemës së inceneratorëve?

Advertisement

Briseida Shehaj: Dhe ti pret që unë ta them këtu? Jo nuk e them. Akoma nuk ka dalë asgjë. Ne nuk do mbajmë asnjë letër për të bërë shantazh e për të bërë ndonjë qokë. Kërcënimet e këtyre larvave, bujrum ja ku jemi. Ne do të vazhdojmë çdo ditë e dy herë javë me denoncime për cdo gjë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy