Lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja magnituda dhe epiqendra

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja magnituda dhe epiqendra

Lëkundje të lehta tërmeti janë regjistruar pasditen e kësaj të marte në vendin tonë.

 

Sipas EMSC, magnituda ka qenë 4.2, me epiqendër në Belsh.

 

Advertisement

Thellësia e tërmetit ka qenë 10 km.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy