Bëni Like Struga.info në Facebook


Tjetër lëkundje tërmeti në vend/ Ja magnituda dhe epiqendra

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tjetër lëkundje tërmeti në vend/ Ja magnituda dhe epiqendra

Një tjetër lëkundje tërmeti është regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë.

 

Sipas EMSC, magnituda ka qenë 3.7 e shkallës Rihter, 14 km larg Burrelit.

 

Advertisement

Thellësia e tërmetit ka qenë 2 km.

 

Deri tani nuk ka raportime për dëme materiale.

 

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy