Lyhet me benzinë dhe digjet makina e sekretarit të gjyqtares Enkeleda Hoxha

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Digjet gjatë natës makina e sekretarit të ish gjyqtares së Enkelejda Hoxha, e cila u arrestua pak ditë më parë.

Vizion Plus bën të ditur se makina e shtetasit Igli Kani është djegur gjatë natës në një parkim në qëndër të Krujës.

Dyshohet se mjeti tip BMW është lyer me benzinë dhe I është vënë flaka në mënyrë të qëllimshme.

Nuk dihet ende nëse ngjarja ka apo jo lidhje me arrestimin pak ditë më parë të gjyqtares Hoxha e cila ran ë pranga bashkë me kryesekretaren e gjykates dhe një avokat për korrupsion në lirimin e përsonave të burgosur.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy