Makina merr përpara dy këmbësorë/ Plagoset 50-vjeçari dhe e mitura në Durrës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Makina merr përpara dy këmbësorë/ Plagoset 50-vjeçari dhe e mitura në Durrës

Një aksident ka ndodhur rreth orës 20:00 të mbrëmjes së sotmë në Xhavzotaj të Durrësit.

 

Mësohet se një automjet me drejtues shtetasin J. A., 30 vjeç, ka përplasur këmbësorët shtetasit A. D., 50 vjeç, dhe G. K, e mitur.

 

Advertisement

Blutë bëjnë me dije se të plagosurit janë dërguar menjëherë në dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

 

Ndërkaq, grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Advertisement

Durrës/Informacion paraprak

 

Në fshatin Hamallaj, Durrës, shtetasi D. J., 21 vjeç, ka qënë duke punuar në një Resort të firmës “Agi Konstruksion”, aksidentalish është rëzuar dhe si pasojë, ka marrë disa demtime, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

———–

Advertisement

Rreth orës 20:00, në Xhavzotaj, Durrës, një automjet me drejtues shtetasin J. A., 30 vjeç, ka përplasur këmbësorët shtetasit A. D., 50 vjeç, dhe G. K, e mitur, të cilët ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidenteve.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy