Makina përplas këmbësoren në Tiranë, dërgohet për mjekim në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Makina përplas këmbësoren në Tiranë, dërgohet për mjekim në spital

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Tregut Elektrik në tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore.

Si pasojë e aksidentit, këmbësorja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Advertisement

Njoftimi i policisë:

Më datë 05.08.2022, në afërsi të Tregut Elektik, mjeti me drejtues shtetasin F. S., ka aksidentuar shtetasen P. C., e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy