Makina përplas këmbësorin teksa kalonte rrugën/ Qytetari ndodhet jashtë rrezikut për jetën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Makina përplas këmbësorin teksa kalonte rrugën/ Qytetari ndodhet jashtë rrezikut për jetën

Aksident në lagjen e SMT në qytetin e Korçës ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne, ku mjeti përplas një këmbësor.

 

Sipas informacioneve nga vendngjarja, këmbësori është futur në rrugë duke vrapuar pa parë makinat në këtë segment rrugor, dhe për pasojë është goditur nga një mjet.

 

Advertisement

I dëmtuari është dërguar në spitalin e Korçës ku konfirmohet se është jashtë rrezikut për jetën.

 

Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy