Masakra në “Don Bosko”/ Autorët qëlluan nga makina, viktima dhe të plagosurit ishin në lokal

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Masakra në “Don Bosko”/ Autorët qëlluan nga makina, viktima dhe të plagosurit ishin në lokal

Dalin ne drite detaje te tjera ne lidhje me ngjarjen e rende kriminale qe tronditi Tiranen kete te marte pasdite rreth ores 16 e 20.

 

Tre persona qe ishin ulur ne nje lokal tek vendi i quajtur Filando ne zonen e “Don Bosko-s” jane qelluar me arme zjarri.

 

Advertisement

Autoret kane qelluar nga jashte lokalit nga nje mjet ne levizje duke shkaktuar 1 viktime dhe tre plagosur.

 

Ka dyshime se kemi te bejme me nje konflikt mes dy grupe te rinjsh.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy