Masakroi 2 gra dhe plagosi 3 të tjera/ Arrestohet pas disa orës vrasësi serial Dan Hutra

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Masakroi 2 gra dhe plagosi 3 të tjera/ Arrestohet pas disa orës vrasësi serial Dan Hutra

Ka marrë fund arratia e Dan Hutrës, vrasësit serial që vrau 2 gra dhe tre të tjera i plagosi.

 

Ai është arrestuar në landfillin e Sharrës.

 

Advertisement

Vijon…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy