Masakroi gruan me thikë/ Shqiptari rrëfen krimin e rëndë: E qëllova në qafë kur ishte në gjumë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Masakroi gruan me thikë/ Shqiptari rrëfen krimin e rëndë: E qëllova në qafë kur ishte në gjumë

Rrëfehet 40-vjeçari shqiptar që masakroi me thikë gruan e tij 31 vjeçe, nënë e një fëmije 8 vjeç. Nga dëshmia e dhënë në polici, del në dritë se krimi i rëndë ndodhi teksa gruaja ndodhej në gjumë. Më pas ajo është zgjuar dhe janë përleshur me njëri-tjetrin.

“Ajo ishte duke fjetur në shpi dhe unë nxitova mbi të. Unë e godita me majën e një thike një herë në qafë. Mbaj mend që ajo u zgjua dhe filloi të bërtiste. Ia mbylla gojën. Ajo arriti të më kafshojë. Pastaj nxora thikën dhe e godita përsëri në të njëjtën mënyrë. I mbylla gojën me të dyja duart sepse ajo bërtiste. Kur ajo ndaloi së rezistuari dhe të bërtiste, unë u ngrita nga lart”, tregoi ai.

Advertisement

Autori i vrasjes ka zbuluar edhe se 31-vjeçarja mbyllej shpesh në dhomat e shtëpisë sepse kishte frikë prej tij. Sipas tij, motiv për krimin e rëndë është tradhtia.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy