Bëni Like Struga.info në Facebook


Motori përplaset me makinën në Divjakë, shoferi dërgohet në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Motori përplaset me makinën në Divjakë, shoferi dërgohet në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në hyrje të Divjakes ku nje motorr eshte perplasur me nje automjet tip “ Audi”.

 

Për pasoje ka mbetur i plagosur drejtuesi i motomjetit i cili është derguar menjëhere në spitalin e Lushnjes ku ndodhet nën kujdesin e mjekeve jashtë rrezikut për jetën.

 

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave te aksidentit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy