Ndahet nga jeta balerina e njohur, Hueyda El Saied

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndahet nga jeta balerina e njohur, Hueyda El Saied

Ndahet nga jeta artisja e njohur shqiptare, Hueyda El Saied.

Hueyda, personazh shumë i dashur për publikun shqiptar, e qeshur dhe plot energji pozitive, ka ndërruar jetë në moshën 46-vjeçare, si pasojë e një sëmundjeje të rëndë nga e cila vuante prej kohësh.

Advertisement

Balerina e njohur, nënë e një djali 6 vjeç, jetonte në Luksemburg prej vitesh së bashku me partnerin e saj.

Vijon…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy