Ndahet nga jeta këngëtari i njohur i muzikës popullore

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ndahet nga jeta këngëtari i muzikës popullore, Ismet Bogujevci.

Lajmin e hidhur e bërë të ditur djali i tij përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në “Facebook”.

Advertisement

“Ju njoftojmë gjithë familjes dhe miqësisë se sot me 13 maj ndërroi jetë më i shtrenjti ynë. Kaluam shumë sfida bashkë. Babë pusho në paqe me tingujt e muzikës tënde që kurrë s’do të shuhen”, shkruan ai.

Ismeti ka qenë solisti i Ansamblit Kombëtar “Shota” dhe i shumë shoqërive me emër në Kosovë dhe trojet shqiptare.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy