Tronditen fansat, këngëtari i njohur ndahet nga jeta në moshën 28-vjeçare (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Është ndarë papritur nga jeta në moshën 28-vjeçare, ylli i K-pop, Yohan. Mediat e huaja shkruajnë se ende nuk dihet shkaku i vdekjes së tij.

Vdekja e Yohan tronditi fansat e tij. Në postimin e tij të fundit në “Instagram” më 31 maj, ai publikoi një foto në plazh me përshkrimin: “Dua të udhëtoj”.

Funeral i tij do të mbahet të enjten dhe do varroset në varrezat e Yongin Catholic Park Cemetery.

Advertisement

Yohan, emri i vërtetë i të cilit është Kim Jeong-hwan, bëri debutimin e tij me grupin e djemve NOM. Kur ky grup u shpërnda, i riu vendosi që në 2017 të bashkohej me TST si vokalist.

TST, dikur i njohur si Top Secret, lëshoi albumin e tij të vetëm dhe të fundit “Count Down” në janar.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy