Ndërpritet ndeshja Shqipëri-Poloni, tifozët godasin me shishe lojtarët polakë pasi shënuan gol

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndërpritet ndeshja Shqipëri-Poloni, tifozët godasin me shishe lojtarët polakë pasi shënuan gol

Shqipëria ka pësuar gol në minuten e 77 të ndeshjes me Poloninë.

Tifozët kanë qëlluar futbollistët me bidona uji nga shkallët e stadiumit ndërsa Keidi Bare dhe lojtaret e tjere kuqezi tentuan që të qetesojne tifozet por me kot

Gjyqtari Turpin ishte i vendosur per ti futur ekipet ne dhomat e zhveshjes.

Spikeri beri thirrje që tifoset të tregohen qytetarë tifozët në mbështetje të kombëtares.

Advertisement

Ndeshja rinisi pas afro 25 minutash nderprerje.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy