Ndryshime në Policinë e Shtetit/ Ja kush ikën e vjen në postet drejtuese

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndryshime në Policinë e Shtetit/ Ja kush ikën e vjen në postet drejtuese

Drejrori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku firmos lëvizje brenda uniformave blu.

 

Ardian Çipa nga Drejtoria e Policisë së Elbasanit emërohet Drejtor i Policisë Vendore Gjirokastër.

 

Advertisement

Bledar Çeliku, nga Gjirokastra emërohet këshilltar në Drejtorinë e Përgjithshme.

 

Në Elbasan komandohet drejtues Ilir Proda që më herët mbante postin e nëndrejtorit për Policinë Kriminale në këtë Drejtori.

 

Advertisement

Lëvizje pritet të ketë edhe në Dibër dhe Lezhë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy