Ndryshime në policinë e Vlorës dhe Lushnjës/ Ja kush ikën dhe vjen (EMRAT)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndryshime në policinë e Vlorës dhe Lushnjës/ Ja kush ikën dhe vjen (EMRAT)

Ndryshime të reja kanë ndodhur në rradhët e policisë.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se në krye të komisariatit të Vlorës është emëruar Emiljano Duqi. Ky i fundit, më herët ka mbajtur postin e shefit të komisariatit në Skrapar.

 

Advertisement

Ndërsa Agim Basha që ishte në Vlorë, me ndryshimet e reja ai është transferuar si shef komisariati në Lushnje.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy