Ngjarje e rëndë në Tiranë/ 41-vjeçari i njohur në botën e krimit plagoset rëndë, policia asnjë reagim

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ngjarje e rëndë në Tiranë/ 41-vjeçari i njohur në botën e krimit plagoset rëndë, policia asnjë reagim

Një plagosje e rëndë ka ndodhur ditën e shtunë në zonën e ish-Bllokut. Një 41 vjeçar është qëlluar disa herë me thikë nga dy persona të tjerë, që tashmë janë në kërkim nga policia.

 

Plagosja ka ndodhur në ambjentet e një lokali në këtë zonë. Mësohet se Eder Dorzi ka qënë në një tavolinë me dy agresorët ku pas një debati këta të fundit kanë nxjerrë thikën dhe e kanë goditur disa herë duke e plagosur rëndë.

 

Advertisement

41-vjeçari është një emër i njohur për policinë, pasi më heret ka qënë i arrestuar për prostitucion.

 

Ai ndodhet i shtruar në Spitalin e Traumës në gjëndje të rëndë, ndërkohë policia e Tiranës ka fshehur ngjarjen dhe nuk e ka raportuar për mediat.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy