Nuk la cep të jugut pa eksploruar, por Ivanka Trump i ka dy fjalë për Shqipërinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nuk la cep të jugut pa eksploruar, por Ivanka Trump i ka dy fjalë për Shqipërinë

Ivanka Trump e magjepsur nga bukuria e natyrës shqiptare të cilën e vizitoi javën e kaluar, sigurisht që nuk mund të qëndronte pa e promovuar vendin tonë në instagramin e saj.

 

Nuk la cep të jugut pa eksploruar, por Ivanka Trump i ka dy fjalë

Nuk la cep të jugut pa eksploruar, por Ivanka Trump i ka dy fjalë

Advertisement

 

Ajo pushoi për disa ditë në Shqipëri, këtë herë destinacioni i saj ishte jugu i vendit, por nuk u mjaftua me kaq. Ajo mundi edhe të mësonte të pilotonte dhe me një helikopter, nga ajri vizitoi vende që nuk mundi t’i shihte dot nga toka.
Në postimin e saj Ivanka shkruan se Shqipëria është e bukur.

 

Nuk la cep të jugut pa eksploruar, por Ivanka Trump i ka dy fjalë

Advertisement

Nuk la cep të jugut pa eksploruar, por Ivanka Trump i ka dy fjalë

 

Duke qenë se mbeti e mahnitur dhe Shqipëria për të, këtë vit ishte një rikthim, me siguri që nuk do të ngurojë ta vizitojë sërish në të ardhmen./Living/

 

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy