Nusja rreh vjehrrin në Belsh/ Vjehrra i merr “hakun” dhe dhunon të renë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nusja rreh vjehrrin në Belsh/ Vjehrra i merr “hakun” dhe dhunon të renë

Dhuna në familje mbetet nje fenomen shqetesues qe here pas here ka cuar edhe ne tragjedi.

 

Në Belsh,  forcat e rendit arrestuan nje person dhe nje tjeter është procedar në gjendje të lirë, pikerisht per shkak te nje konflikti familjar.

 

Advertisement

Policia bën me dije se në pranga ka rënë 61-vjeçarja me iniciale F.T, e cila ka rrahur nusen e djalit, ndonese ajo ka qenë ne urdhër mbrojtje.

 

Ndërsa kjo e fundit, është proceduar në gjendje të lirë për dhunën që ka ushtruar ndaj vjehrrit të saj.

 

Advertisement

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Cërrik arrestuan në flagrancë shtetasen F. T., 61 vjeçe, banuese në Belsh, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nuses së djalit të saj, shtetases M. T., e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje. Gjithashtu, nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen M. T., pasi ka ushtruar dhunë ndaj vjehrrit të saj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy