OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona do të mbeten pa energji elektrike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

OSHEE njofton se ditën e nesërme do të ndërpritet energjia elektrike për shkak të rikonstruksionit të kabinave.

Energjia do të stakohet për disa orë në këto zona: Fshati Varosh, rruga “Ramadan Sokoli”, rruga “Don Bosko” dhe rruga “Jordan Misja”.

Njoftimi i OSHEE:

Stakim, 23 korrik

Advertisement

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër, 23 korrik do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë.

Më poshtë oraret e stakimit dhe zonat që preken nga kufizimi i energjisë si pasojë e punimeve në kabina

23 korrik

09:00-14:00

Advertisement

Pjesërisht: Fshati Varosh

10:00-16:00

Pjesërisht: rruga “Ramadan Sokoli”

09:00-16:00

Advertisement

Pjesërisht: Rruga “Don Bosko” dhe rruga “Jordan Misja”

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy