Parashikimi i motit, e martë 15 nëntor

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këtë martë në vend do të ndikojnë masat ajrore relativisht të paqendrueshme. Moti parashikohet me vranësira dhe intervale kthjellimi. Gjatë ditës, do të jenë të pranishme reshjet e shiut me intensitet të ulët.

 

 

 

Advertisement

Era do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim, e lehtë dhe lokalisht mesatare në bregdet, duke u pasuar nga valëzimi në dete i forcës 2 ballë.

 

 

 

Advertisement

Temperaturat parashikohen: në zona malore 7 deri 16°C

në zona e ulëta 10 deri 22°C në zona bregdetare 11 deri 20°C

Ju urojmë një ditë të mbarë!

 

Advertisement

 

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy