Pas hapjes së Rrugës së Arbrit, Rama shfaqet pranë oxhakut: Zjarr Dibre!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pas hapjes së Rrugës së Arbrit, Rama shfaqet pranë oxhakut: Zjarr Dibre!

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Dibër, teksa përuroi hapjen e rrugës së Arbrit.

 

Rama ka publikuar një foto ku shafqet pranë një oxhaku, ndërsa shikon celularin e tij. “Zjarr Dibre”, shkruan Rama në përshkrimin e fotos.

 

Advertisement

Kujtojmë se rruga e Arbrit u hap sot zyrtarisht. Rruga u përurua sot nga kryeministri Rama dhe ministrja Belinda Balluku.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy