Pas Kapshticës dhe Qafë Thanës/ Sistemi TIMS bie edhe në Kakavijë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pas Kapshticës dhe Qafë Thanës/ Sistemi TIMS bie edhe në Kakavijë

Pas Kapshticës dhe Qafë Thanës, edhe Kakavija, që prej mbrëmjes së djeshme në orën 20:00 ka qenë jashtë funksionit.

Burime bëjnë me dije se në Kakavijë  të gjithë kompjuterat nuk ndizen.

Advertisement

Policia ka nxjerrë regjistrat dhe punon manualisht.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy