Pasagjeri pret damarët, avioni bën ulje të detyruar në Rinas

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pasagjeri pret damarët, avioni bën ulje të detyruar në Rinas

Një avion i linjës Lyon-Stamboll ka bërë ulje të detyruar në aeroportin e Rinasit.

Kjo pasi një pasagjer me origjinë afgane ka prerë damarët.

Afgani, me leje qëndrimi franceze, është dërguar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy