Përplasje tragjike në aksin Lezhë-Milot, gjen vdekjen një grua

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Përplasje tragjike në aksin Lezhë-Milot, gjen vdekjen një grua

Aksident tragjik në aksin rrugor Lezhë-Milot.

 

Në afërsi të një karburanti, automjeti me drejtuese shtetasen Brunilda Lleshi, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Jani Loqi.

 

Advertisement

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë Gjelina  Lleshi rreth 65 vjece, e cila ishte pasagjere  në mjetin e drejtuar nga Brunilda Lleshi.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes .

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy