Pësoi arrest kardiak, ndërron jetë 66-vjeçari në Spille

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pësoi arrest kardiak, ndërron jetë 66-vjeçari në Spille

Një 66-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme si pasojë e një arresti kardiak.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Spillesë, rreth orës 12:40 bën me dije policia.

Shtetasi M. H., rreth 66 vjeç, banues në Lekaj, Kavajë, dyshohet se sapo ka rënë në kontakt me ujin në det, ka pësuar arrest kardiak dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy