Plagoset me armë zjarri një person në Durrës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të marten ë qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.12.

Nga të shtënat, raportohet se është plagosur një person, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po zbardh rrethanat.

Vijon…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy