Plagosi me thikë 64-vjeçarin, vihet në pranga i riu në Vlorë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Plagosi me thikë 64-vjeçarin, vihet në pranga i riu në Vlorë

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 34-vjeçari i cili ka plagosur një person.

 

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 Maji”, ndërsa shkak është bërë një konflikt për motive të dobëta.

 

Advertisement

34-vjeçari pas konfliktit me fjalë ka plagosur me thikë një 64-vjeçar. Ky i fundit ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

 

 

I riu do të gjykohet për veprat penale “Plagosja e rëndë me dashje” dhe “Prodhim dhe mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy