Po kalonte në vizat e bardha, aksidentohet 67-vjeçarja në Lushnjë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Po kalonte në vizat e bardha, aksidentohet 67-vjeçarja në Lushnjë

Një aksident është regjistruar mesditen e kësaj të enjte në Lushnjë. Një 67-vjeçare e identifikuar si Eli Puka është përplasur nga një automjet. Raportohet se në momentin e aksidentit, 67-vjeçarja po kalonte në vizat e bardha. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e rrugës ” Marin Barleti”.

 

Drejtuesi i mjetit po merrte kthesën në momentin e aksidentit. 67-vjeçarja është dërguar për ndihmë mjekësore dhe rezulton jashtë rrezikut për jetën. Pas testit të kryer, drejtuesi i mjetit rezultoi se nuk ishte nën ndikimin e alkoolit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy