Policia kontrolle të befasishme në Elbasan për armë dhe drogë, shoqërohen 2 persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Policia kontrolle të befasishme në Elbasan për armë dhe drogë, shoqërohen 2 persona

Policia dhe FNSH janë duke zhvilluar disa kontrolle në Elbasan për armë dhe drogë.

Paraprakisht bëhet me dije se janë shoqëruar dy persona. Mirëpo, nuk dihet ende identiteti i tyre, si dhe arsyeja e shoqërimit. Ata u kapën në një fast-food në qendër të qytetit.

Policia ka sekuestruar edhe disa kamera sigurie rreth zonës.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy