Presidenti Begaj uron Pashkën: Le të festojmë me besim dhe shpresë te Zoti për një të nesërme më të mirë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Presidenti Begaj uron Pashkën: Le të festojmë me besim dhe shpresë te Zoti për një të nesërme më të mirë

Presidenti i vendit, Bajram Begaj, ka uruar të gjithë bvesimtarët katolikë për Festën e Pashkës. Kreu i shtetit i fton të gjithë besimtarët të festojnë, me shpresën dhe besimin te Zoti për një të nesërme më të mirë.

Mesazhi i Begajt:

“Për shumë mot Pashkën, të dashur besimtarë katolikë e ungjillorë! Në këtë ditë të bekuar, le të gëzojmë e të festojmë të gjithë së bashku me besim dhe shpresë te Zoti për një të nesërme më të mirë. Gëzuar, dhe qoftë për të gjithë Pashkë e Shenjtë!”, shkruan Begaj./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy