Rama ndan foto nga Brukseli/ Shtrëngim duarsh me Borell

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rama ndan foto nga Brukseli/ Shtrëngim duarsh me Borell

Kryeministri i vendit Edi Rama ndodhet në Bruksel, ku dhe do të zhvillohet një takim mes liderëve të Ballkanit Perëndimor.

Kreu i qeverisë ka ndarë një foto me Josep Borrell, Shefin e Diplomacisë Europiane dhe Zv.Presidentin e Komisionit Europian, ku shihet se takohen me përzemërsi.

Advertisement

“Bruksel – Me Josep Borrell, Shefin e Diplomacisë Europiane dhe Zv.Presidentin e Komisionit Europian”, shkruan Rama.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy