Roland Bejko kandidat i PD në Tiranë/ Tabaku dhe Gaz Bardhi nuk votojnë, ja anëtarët e Kryesisë që votuan “Pro”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Roland Bejko kandidat i PD në Tiranë/ Tabaku dhe Gaz Bardhi nuk votojnë, ja anëtarët e Kryesisë që votuan “Pro”

Kryesia e Partise Demokratike votoi mbremjen e kesaj te diele emrin e Roland Bejkos si kandidat per bashkine e Tiranes.

Mirepo ne votim ku ishte alternative edhe Jonila godole, nuk moren pjese disa prej figurave me te rendesishme te PD.

Emra si Jorida Tabaku, Gaz Bardhi apo Dhurata Cupi nuk moren pjese ne votim.

Ndersa per Roland Bejkon votuan Alibeaj, Agron Kapllanaj, Kreshnik Collaku, Orjola Pampuri etj.

Advertisement

 

1. Gazment Bardhi – nuk mori pjese ne votim
2. Dhurata Cupi – nuk mori pjese ne votim
3. Jorida Tabaku, nuk mori pjese ne votim
4. Ori Nebiaj, nuk mori pjese ne votim
5. Jonila Godole, nuk mori pjese ne votim

Pro Roland Bejkos

1. Fitim Zekthi
2. Taulanda Jupi
3. Kreshnik Collaku
4. Orjola Pampuri
5. Xhemal Gjunkshi
6. Flamur Hoxha
7. Gazment Koduzi
8. Enkelejd Alibeaj
9. Taulant Zeneli
10. Agron Kapllanaj

Advertisement

Abestenim

1. Indrit Sefa
2. Endri Hasa
3. Juela Hamati

Roland Bejko- Voton per Jonila Godole

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy