Sarandë, fshihte në banesë kallashnikov dhe municion luftarak, vihet në pranga 31-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sarandë, fshihte në banesë kallashnikov dhe municion luftarak, vihet në pranga 31-vjeçari

Policia e Sarandës ka vënë në pranga një 31-vjeçar që mbante municion luftarak në banesë.

Blutë e Sarandës njoftojnë se gjatë kontrollit në banesën e të arrestuarit gjetën një armë zjarri, 3 krehra dhe fishekë luftarak.

Ndërkohë është proceduar në gjendje të litë një 15-vjeçar pasi kishte dijeni se i arrestuari fshihte armë zjarri dhe nuk kishte kallëzuar krimin./vizionplus.tv/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy