Sherr mes të rinjve në Shijak/ Plagoset me thikë 20-vjeçari, autori largohet nga vendngjarja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr mes të rinjve në Shijak/ Plagoset me thikë 20-vjeçari, autori largohet nga vendngjarja

Një sherr mes të rinjve është shënuar këtë pasdite në Shijak.

 

Si pasojë e kësaj, një 20-vjeçar me iniciale R.M është plagosur me thikë.

 

Advertisement

Autor i kësaj ngjarje është 23-vjeçari me iniciale B.K, i cili është larguar nga vendngjarja.

 

Shijak/Informacion paraprak

 

Advertisement

Rreth orës 17:00, në lagjen”Popullore”, Shijak, dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta, midis shtetasit B. K., 23 vjeç dhe shtetasit R. M., 20 vjeç, dyshohet se shtetasi R. M, ka plagosur me mjet prerës (thikë), 23-vjeçarin, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Menjëherë, shërbimet e Policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po bëjnë krehjen e zonës për kapejen e autorit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy