Sherr në Laprakë, 40-vjeçari plagos me thikë tre persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr në Laprakë, 40-vjeçari plagos me thikë tre persona

Tre persona janë plagosur pasditen e kësaj të hënë në Tiranë. Nga të dhënat e para raportohet se ngjarja ka ndodhur gjatë një konflikti me thika në një lokal të Laprakës.

 

Policia bën me dije se autori i tre plagosjeve me thikë është një 40-vjeçar me iniciale E.M.

 

Advertisement

Ende nuk dihen detaje mbi personat e përfshirë dhe gjendjet shëndetësore të të plagosurve.

 

Njoftimi i plotë:

 

Advertisement

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 03.04.2023, në Laprakë, në një lokal, shtetasi E. M., 40 vjeç, dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasit V. Rr., 64 vjeç, R. Rr., 40 vjeç dhe shtetasin M. M., 47 vjeç. Si pasojë 3 shtetasit janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Advertisement

Shërbimet e Policisë po kontrollojnë në zonë për kapjen e autorit.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Advertisement

Për gjendjen shëndetsore të të dëmtuarve dhe kapjen e autorit, do të kemi njoftim vijues.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy