Shfaqi shqetësime në ambientet e burgut në Fier/ 52-vjeçari humb jetën rrugës për në spital, dyshimet e para

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shfaqi shqetësime në ambientet e burgut në Fier/ 52-vjeçari humb jetën rrugës për në spital, dyshimet e para

Një 52-vjeçar i cili ka qenë në ambientet e burgut të Fierit ka humbur jetën.

 

Mësohet se burri ka shfaqur shqetësime dhe komplikacione shëndetësore në mjediset e burgut, ku më pas është nisur për në spital në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjte.

 

Advertisement

52-vjeçari humbi jetën rrugës për në spital dhe dyshohet se shkak për këtë është bërë infrakti.

 

Shoku i dhomës ka konstatuar problemin shëndetësor dhe ka njoftuar autoritetet të cilat kanë marrë masat për ta dërguar në spital.

 

Advertisement

52-vjeçari ka mbërritur pa shenja jete në spitalin e Fierit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy