Shkrumbohet banesa në Cakran të Fierit, nuk ka të lënduar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shkrumbohet banesa në Cakran të Fierit, nuk ka të lënduar

Një zjarr ka përfshire një banesë në lagjen ‘Xhemaj’ në njësinë administrative Cakran në Fier.

 

 

Flakët janë pikasur nga fqinjët dhe banorët e lagjes të cilët kanë njoftuar shërbimin zjarrfikës.

Advertisement

 

 

Sipas informacioneve paraprake zjarri ka rënë në dhomën e gatimit ndërkohë që zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

 

Advertisement

 

Nga zjarri nuk raportohet për persona të lënduar.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy